محل تبلیغات شما

چرا مسولان برای رسیدن به پست ومقامی اینقدر فراموشکار می شوند و راحت دروغ می گویند و مردم را هالوفرض می کنند .من نگفتم و من نکردم و قول ندادم و موفق بودم و غیره برایمان نان نمی شود .مردم به نون شب محتاجند دنبال یک لقمه نون حلالند . این حرفها از قبلی ها و فعلیها و بعدیها دردی را دوا نمی کند . همه اش حرف است حرف زدن خرجی ندارد . عمل کو؟بیکاری یک درد است معضل است شرمندگی برای فرد و خانواده و بیکار است . تا کی باید تحصیلکرده بدون امکانات و سرمایه منتظر اقدام عملی مسوول باشد . حرف از تشویق به تشکیل خانواده وازدواج می زنند درصورتی که یک جوان بیکار درماه محتاج 50 تومان پول توجیبی است . ازمردم خجالت نمی کشند به خاطر خدا اینقدردروغ تحویل مردم ندهید و ازخدابترسید. جوان من کار می خواهد من نوعی برای اداره زندگی احتیاج به درآمد دارم . کاری به تورم و بالا و پایین آن ندارم .کاری به مهار این وآن ندارم عملا می خواهم ببینم کاری شده زندگی ام تغییر کرده است؟ .قبلا سالی یک بار گوشت و 4بار مرغ و هفته ای یک بار شیر می خریدم امروز به قولی تحریم کم شده و تورم پایین آمده توان خرید همان مقدارکم راهم ندارم باید شرمنده خانواده بشم.حرفها امارها گزارشها سودی به حال ما ندارد . باید بسوزیم وبسازیم والسلام

بنزین بنزین بنزین بنزین=آتش

دیو چو بیرون رود فرشته درآید

چهارسال دیگرباتاج قهرمانیم

یک ,مردم ,خانواده ,کاری ,ندارم ,نمی ,یک بار ,کاری به ,بالا و ,و پایین ,پایین آن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نتایج پردازش داده‌ها در BI را توضیح دهید؟ مطالب اینترنتی وب سایت رسمی ابراهیم عزیزی به زودی .... tastpiclacer کهف knobneorifac dnyarayaneh نظـــــر بدیــــن دانلود فایل های کمیاب دنا مووی